Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba przyznac, ze drogi gminne wiejskie sa lepiej odsniezane od powiatowych, czy powiat lubelski ma jakies przerwy w pracy? Czy pan Pikula sie juz za zbyt dobrze czuje po wyborach i juz mu nie potrzeba wyborcow na za 4 lata? PSL zasiada w powiatach i nimi czesto rzadza a daleko w powazaniu maja to co sie dzieje, najwazniejsze aby zasiasc na stanowisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że MPK nie informowała rano kierowców wyjeżdżających na trasy o darmowych przejazdach - sam byłem świadkiem, jak ludzie pytali o to kierowcę, ten niczego nie wiedział, sprzedawał bilety, pasażerowie je kasowali; dopiero po pewnym czasie zadzwonił do dyspozytora i oznajmił wszystkim, że biletów nie muszą kasować. Jak czuli się Ci, którzy skasowali je minutę wcześniej...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Lublin ma długi z zeszłej zimy w wysokości 4 ml zł za odsnieżanie itd. Dlatego w tym roku nikt nie chce tego robić, miasto wyłapuje jedynie pojedyncze małe firmy ktore jakotako, ale z marnym skutkiem sobie radzą na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to już jest w tym po.nym mieście. Zróbmy dzień darmowej komunikacji (bo inne miasta tak robią) ale nie rozgłaszajmy tego zbytnio (i tak zarobimy). Oszczędzajmy na odśnieżaniu (bo nie ma z czego zapłacić). Nie ma z czego zapłacić bo jest mało podatków. W tym mieście nie ma przemysłu. A czyja to wina? Przede wszystkim nieudaczników przy władzy, którzy wszystko co robią robią dla siebie a nie dla mieszkańców. A wy dalej głosujcie na POmiotów czytaj Żuka i jemu podobnych. Wasilewski nawet nie kandydował bo wiedział, że po tym co sp.lił przez ostatnią kampanię nawet najwięksi deb***e nie będą na niego głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.MPK powinno jeszcze wiele się uczyć.Po pierwsze darmowe przejazdy powinny być wprowadzone co najmniej dwa dni wcześniej, nim miasto się zakorkuje.Darmowe przejazdy to dobry ruch, ale dlaczego w niektórych autobusach włączone są kasowniki??Z tego co wiem jest techniczna możliwość ich wyłączenia.Sam był świadkiem jak w dwóch autobusach którymi jechałem ludzie kasowali bilety.Nie wspomnę że musiałem pomóc starszemu panu wysiąść z autobusu bo przecież tak wysokie progi ze śniegu są nie do pokonania.Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiś wypadków.Oby.Ogólnie wstyd.. Jest tylko jedna odpowiedź na ta sytuację OSZCZĘDNOŚCI i brak organizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Witam.MPK powinno jeszcze wiele się uczyć.Po pierwsze darmowe przejazdy powinny być wprowadzone co najmniej dwa dni wcześniej, nim miasto się zakorkuje.Darmowe przejazdy to dobry ruch, ale dlaczego w niektórych autobusach włączone są kasowniki??Z tego co wiem jest techniczna możliwość ich wyłączenia.Sam był świadkiem jak w dwóch autobusach którymi jechałem ludzie kasowali bilety.Nie wspomnę że musiałem pomóc starszemu panu wysiąść z autobusu bo przecież tak wysokie progi ze śniegu są nie do pokonania.Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiś wypadków.Oby.Ogólnie wstyd.. Jest tylko jedna odpowiedź na ta sytuację OSZCZĘDNOŚCI i brak organizacji.
Po pierwsze o darmowych przejazdach nie decyduje MPK tylko Prezydent miasta na wniosek Zarządu Transportu Miejskiego. Po drugie w nowych autobusach i trolejbusach kasowniki i wyświetlacze lini są sterowane z tego samego autokomputera , więc wyłączenie kasowników powoduje wyłączenie wyświetlania numeru lini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oś. ŁEGI UL. TYMIANKOWA.....DO ODŚNIEZANIA UŻYTO CIĄGNIKA TYPU FADROMA !!!! EFEKT....NIE MOGĄC SIE ZMIESCIĆ LUB SKRĘCIC NA BOKI PRZESUWAŁ CAŁY ŚNIEG DO PRZODU LUB TYŁU.....ODCINAJĄC ZATOKI JAK I PARKUJĄCE SAMOCHODY MULDĄ ŚNIEGU OK.0,5M SKUTECZNIE BLOKUJĄCĄ ICH WYJAZD I WJAZD.....NIKT Z ADMINISTRACJI NIE POFATYGOWAŁ SIĘ ABY ZOBACZYĆ I OCENIĆ "BARANINĘ" JAKA POWSTAŁA PO "NIBY" ODŚNIEZANIU !!!! CIEKAWE JAKI RACHUNEK TERAZ WYSTAWI TEN OPERATOR...JAZDY NA WPROST I DO TYŁU ???? P.S....PROPONUJE ABY KIEROWNICZKA ADMINISTRACJ "KONFISKOWAŁA" TELEFONY PRACOWNIKOM PRACUJĄCYM NA REJONIE, BO CIĄGLE CHODZĄ I ROZMAWIAJA PRZEZ NIE, ZAMIAST MIEC ŁOPATE W RĘKU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Wygląda na to, że MPK nie informowała rano kierowców wyjeżdżających na trasy o darmowych przejazdach - sam byłem świadkiem, jak ludzie pytali o to kierowcę, ten niczego nie wiedział, sprzedawał bilety, pasażerowie je kasowali; dopiero po pewnym czasie zadzwonił do dyspozytora i oznajmił wszystkim, że biletów nie muszą kasować. Jak czuli się Ci, którzy skasowali je minutę wcześniej...?
A jak się czują stali użytkownicy miejskiej komunikacji zaopatrzeni w bilety okresowe? Nieudolni kierowcy kiepskich samochodów jeździcie sobie za nasze ciężko wypracowane pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Witam.MPK powinno jeszcze wiele się uczyć.Po pierwsze darmowe przejazdy powinny być wprowadzone co najmniej dwa dni wcześniej, nim miasto się zakorkuje.Darmowe przejazdy to dobry ruch, ale dlaczego w niektórych autobusach włączone są kasowniki??Z tego co wiem jest techniczna możliwość ich wyłączenia.Sam był świadkiem jak w dwóch autobusach którymi jechałem ludzie kasowali bilety.Nie wspomnę że musiałem pomóc starszemu panu wysiąść z autobusu bo przecież tak wysokie progi ze śniegu są nie do pokonania.Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiś wypadków.Oby.Ogólnie wstyd.. Jest tylko jedna odpowiedź na ta sytuację OSZCZĘDNOŚCI i brak organizacji.
Tak, bo oczywiście tych, którzy zwykle poruszają się samochodami osobowymi nie stać na 2,40 za przejazd autobusem. Czyżby sami nie byli zdolni do obiektywnej oceny swoich umiejętności i stanu technicznego pojazdu, bo większość korków miała właśnie takie przyczyny. A tak w ogóle to spadli przed chwilą z księżyca i nie wiedzą, że śnieg padał przez wiele godzin i będą utrudnienia w poruszaniu się po mieście. A pomoc starszym czy niedołężnym powinna być praktykowana nie tylko w ekstremalnych warunkach, więc nie ma się co przechwalać. A najlepiej to zamiast narzekać złapać za łopatę i odśnieżyć tam gdzie komu przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
Oś. ŁEGI UL. TYMIANKOWA.....DO ODŚNIEZANIA UŻYTO CIĄGNIKA TYPU FADROMA !!!! EFEKT....NIE MOGĄC SIE ZMIESCIĆ LUB SKRĘCIC NA BOKI PRZESUWAŁ CAŁY ŚNIEG DO PRZODU LUB TYŁU.....ODCINAJĄC ZATOKI JAK I PARKUJĄCE SAMOCHODY MULDĄ ŚNIEGU OK.0,5M SKUTECZNIE BLOKUJĄCĄ ICH WYJAZD I WJAZD.....NIKT Z ADMINISTRACJI NIE POFATYGOWAŁ SIĘ ABY ZOBACZYĆ I OCENIĆ "BARANINĘ" JAKA POWSTAŁA PO "NIBY" ODŚNIEZANIU !!!! CIEKAWE JAKI RACHUNEK TERAZ WYSTAWI TEN OPERATOR...JAZDY NA WPROST I DO TYŁU ???? P.S....PROPONUJE ABY KIEROWNICZKA ADMINISTRACJ "KONFISKOWAŁA" TELEFONY PRACOWNIKOM PRACUJĄCYM NA REJONIE, BO CIĄGLE CHODZĄ I ROZMAWIAJA PRZEZ NIE, ZAMIAST MIEC ŁOPATE W RĘKU !!!!
Fadroma to maszyna wolnobieżna nie ciągnik znawco. Odśnieżyli Ci drogę a ty jeszcze kłapiesz - do łopaty szybko marsz i ognia!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
Oś. ŁEGI UL. TYMIANKOWA.....DO ODŚNIEZANIA UŻYTO CIĄGNIKA TYPU FADROMA !!!! EFEKT....NIE MOGĄC SIE ZMIESCIĆ LUB SKRĘCIC NA BOKI PRZESUWAŁ CAŁY ŚNIEG DO PRZODU LUB TYŁU.....ODCINAJĄC ZATOKI JAK I PARKUJĄCE SAMOCHODY MULDĄ ŚNIEGU OK.0,5M SKUTECZNIE BLOKUJĄCĄ ICH WYJAZD I WJAZD.....NIKT Z ADMINISTRACJI NIE POFATYGOWAŁ SIĘ ABY ZOBACZYĆ I OCENIĆ "BARANINĘ" JAKA POWSTAŁA PO "NIBY" ODŚNIEZANIU !!!! CIEKAWE JAKI RACHUNEK TERAZ WYSTAWI TEN OPERATOR...JAZDY NA WPROST I DO TYŁU ???? P.S....PROPONUJE ABY KIEROWNICZKA ADMINISTRACJ "KONFISKOWAŁA" TELEFONY PRACOWNIKOM PRACUJĄCYM NA REJONIE, BO CIĄGLE CHODZĄ I ROZMAWIAJA PRZEZ NIE, ZAMIAST MIEC ŁOPATE W RĘKU !!!!
Nie odśnieżą źle, odśnieżą też źle Myślałeś że ta fadroma zabierze śnieg ze soba? Spod dupy samochodu chyba możesz sobie sam wygarnąć leniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba czytac , to będą wiedzieli ze nie trzeba kasować , i po co z tego robic afere, szukacie sensacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re-do-mu napisał:
A jak się czują stali użytkownicy miejskiej komunikacji zaopatrzeni w bilety okresowe? Nieudolni kierowcy kiepskich samochodów jeździcie sobie za nasze ciężko wypracowane pieniądze!
Czyżbym czuła zazdrość że pasażer MPK nie ma samochodu (nawet kiepskiego)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo MPK 'zapomniało' powiadomić pasażerów o tym, że trolejbusy nie będą jeździć al. Kraśnicką... Jaki problem podać informację prze radio albo powiesić kartki na przystankach (raptem jakieś 8-10 do 'obskoczenia')? A ludzie stali i stali, coraz bardziej zmarznięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha śmiać mi się chce jak czytam narzekania odnośnie warunków na osiedlach lub ulicach w Lublinie. wybierzcie się na wyprawę poza miasto ( o ile umiecie naprawdę jeździć samochodem, a nie tylko kręcić kierownicą i zmieniać biegi ) to zobaczycie jakie są warunki. pozdrawiam wszystkich "mistrzów kierownicy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pamięta taki hasło: "Czuby potrzebują Kuby" ?? czy Kuba coś zrobił żeby uliczki na Czubach, szczegolnie boczne Bursztynowej były normalnie przejezdne, Szafirowa,Agatowa,Turkusowa,Rubinowa itd itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Kalinowszczyznę, osiedle XXX lecia jest położone na górce, ledwo da się na nie wjechać. Wczoraj wieczorem na Kustronia był pług, posypał i pojechał, ulica nie ruszona, koleiny 20 cm głębokości. Nie można było szufli opuścić i choć trochę to wyrównać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wjeżdżam do Lublina czy w lecie czy w zimie to buja autem jak ,,małym Jaisem". Koleiny, dziurawe drogi nie odśnieżone chodniki, w Rzeszowie to jest nie do pomyślenia. Miasto o wielkim potencjale cierpi bo brakuje tam odpowiedniego zarządzania i dobrego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Lubelszczyzna! Nadciąga burza śnieżna! więcej na www.pogoda.dbv.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zamojszczyżnie już po godzinie dwunastej zaczęło porządnie sypać, ale jeszcze nie wieje. Pługi z piaskiem jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...